Rakun Kids'teBeslenme

Sevgili anneler ve babalar ,çocuklarınızın zihinsel gelişimi kadar fiziksel gelişimini de ne kadar gözettiğinizi biliyoruz. Sizler evlerinizde en ince ayrıntıya kadar düşünüp çocuklarınız sağlıklı beslensin diye uğraşırken, herhangi birinin gelip çocuğunuza paketli veya zararlı herhangi bir yiyecek vermesi zaman zaman hepimizin canını sıkmıştır. Bizler bu konudaki hassasiyetimizi ortaya koymak adına ince bir çalışma ile yola çıktık. Beslenme uzmanımız ve şefimiz eşliğinde yemek konusunda çeşitliliğe yönelerek hem sağlıklı beslenen hem de okulda tüm gününü aç geçirmeyen çocuklarımız olacak.

Bizler de ebeveyn olarak sizlerle benzer deneyimler yaşadık,yaşıyoruz…Malesef ki çocuklarımızın birçoğu yemek seçiyor. Bu durum gelişimlerine ve beslenme alışkanlıklarına yönelik endişelenmemize neden oluyor. Rakun Kids Academy olarak endişenizi paylaşıyoruz. 

Her şeyin en doğal halini lezzetli bir şekilde sunarak hem çocuklarımızın gelişimlerini olumlu desteklemeyi amaçlıyoruz, hem de bugünün küçükleri yarının yetişkinlerine sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırıyoruz.

Reçellerimizi ,tereyağımızı kendimiz yapıyor,tam buğday ürünler hazırlıyoruz.Ayrıca ham kakao ,süt ve baldan yapılan Rakun çikolatasını çocuklarımıza ikram edeceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Rakun Kids Academy çocukları aynı zamanda her hafta 1 ders saati “Gastro Rakunlar” dersinde hem kendi kültürleri olan Türk mutfağına dair hem de Dünya’yı keşfeden rakunlar olarak da Dünya mutfaklarına dair bilgileri yaparak, yaşayarak ve kendi elleriyle ürettikleri ürünleri tadarak öğrenecekler.

Rakun Kids Academy Mutfağını takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

kitchen_top
kt_left
kt_right

Hemen Bizimle İletişim'e Geçin