Rakun Kids Academy’ninYönetim Şekli ve İşleyiş

Kurumumuz, Rakun Kids ailesine mensup tüm bireyler için ayrı ayrı görev tanımı yapmış ve bu görevleri kendi içinde sınırlandırmıştır. Kurumlar içerisinde alt üst ilişkisi ve bu dengeyi doğru kurabilmek sağlıklı bir iletişim kurulması adına önem arz eder. Sınırlarını ve asıl görevini bilen ve doğru uygulayan kurum çalışanları iş ahlakına bağlı kaldığı sürece sorunsuz veya çözülebilir sorunlar ile karşılaşmaktadır.

Yönetimimiz Kurucu Müdür ve Kurucu Koordinatörden oluşmaktadır. Bu iki mevki dışında kurum içindeki herkesin yetki alanı net çizgiler ile çizilmiş ve okul anayasamız ile tescillenip kurum çalışanlarına birebir ayrıntılı şekilde bildirilmiştir.

Kurucu Müdür tarafından haftalık rutin şekilde öğretmenler ile birebir haftanın değerlendirmesi yapılır, fikirler paylaşılır. Kısaca hafta boyunca yapılan her şey analiz edilip, sonraki uygulamaların daha verimli geçmesi için gerekli düzenlemeler yapılır.

Kurucu Koordinatörümüz tarafından haftalık mutfak, temizlik, alım, organizasyon vb. işleyişler hakkında rutin toplantılar yapılıp dönemsel revizeler gerçekleştirilecektir.

Bunlarla birlikte eğitim koordinatörümüz ile öğretmenlerimizin ihtiyaca yönelik rutin toplantıları yapılacak ve haftalık işleyiş hakkında koordinatörümüz bilgilendirilecektir. Gerekli revizeler yapılıp çocuklar için daha faydalı olunabilmesi adına çalışmalar devam edecektir.

Tüm bu işleyiş içerisinde Rakun Kids Academy Anayasası; tüm kurum çalışanları, tüm velilerimiz ve tabi ki çocuklarımızı her anlamda güvenilir bir ortamda kaliteli vakit geçirmelerini hedeflenmiş, kazanımları en yüksek seviyede tutmayı amaçlamıştır.

Hemen Bizimle İletişim'e Geçin